• På svenska
  • In English
  • Auf Deutsch

Jaa sivu

EtusivuSuomeksiPalvelutLiikunta ja vapaa-aikaJäähalliViikkovuorolista
Jäähallin vuorolistat
8
KLO MAANANTAI 20.2 KLO TIISTAI 21.2 KLO KESKIVIIKKO 22.2 KLO TORSTAI 23.2
    9.00-10.30 8 lk. pojat (1,2) 9.30-11.00 Nallemuori (5)    
               
    11.00-12.00 Sanna Kauppinen        
      KallSi (6) maalit!        
13.15-14.45 9 lk. pojat (1,2)     13.15-14.45 7 lk. pojat (1,2)    
14.45-15.45 Yleisö mailaton (3) 14.45-16.00 Yleisö mailavuoro (3)        
16.00-17.00 Omatalo Oy (1)     16.15-17.15 IITA (5) 15.00-16.30 Yleisö mailavuoro (3)
17.15-18.15 KallSi Leijonat -08 (2) 17.00-18.00 KallSi E2 (5) 17.30-18.30 Leijonat-08 (6) 17.00-18.15 KallSi D2 (5)
18.30-19.45 KallSi Team (6) 18.15-19.30 KallSi D2 (2) 18.45-20.00 Vankila (1,2) 18.30-19.45 KallSi Naiset (6)
20.00-21.15 TEHO (2) 19.45-21.00 KallSi Naiset (6) 20.15-21.15 KallSi Hurut (5) 20.00-21.00 KallSi Team (1)
               
14.45-20.30 ulkojää säävaraus (3) 15.00-20.30 ulkojää säävaraus (3) 16.15-20.30 ulkojää säävaraus (3) 15.00-20.30 ulkojää säävaraus (3)

 

KLO PERJANTAI 24.2 KLO LAUANTAI 25.2 KLO SUNNUNTAI 26.2
    9.30-11.45 Längistä Läpi    
      Team SISU - ÄSSÄT    
      4,5,6 10.30-11.30 IITA aikuiset (5)
      ei IITA 11.45-13.45 IITA (6)
    13.45-17.00 Leijonaliiga F2 turnaus    
    13.45-14.45 KallSi-Hurtat 15.00-16.00 Yleisö mailaton (3)
14.45-16.00 Yleisö mailaton (3) 15.00-16.00 IPK Red-Hurtat 16.15-17.15 Yleisö mailavuoro (3)
16.15-17.30 IITA (1) 16.15-17.15 KallSi-IPK Red 18.00-19.15 KallSi Hurut (6)
17.30-18.15 HIPPO luistelukoulu   1,4,5,6    
18.30-19.30 KallSi E2 (6) 17.30-18.30 Aro Jääskeläinen (2)    
19.45-20.45 KallSi ÄHL (5)        
15.00-20.00 ulkojää säävaraus (3) 12.00-18.00 ulkojää säävaraus (3) 12.00-19.30 ulkojää säävaraus (3)
9
KLO MAANANTAI 27.2 KLO TIISTAI 28.2 KLO KESKIVIIKKO 1.3 KLO TORSTAI 2.3
    9.00-10.30 8 lk. pojat (1,2) 9.30-11.00 Nallemuori (5)    
               
               
               
13.15-14.45 9 lk. pojat (1,2) 13.15-14.45 5 lk. tytöt (1) 13.15-14.45 7 lk. pojat (1,2)    
14.45-15.45 Yleisö mailaton (3) 14.45-16.00 Yleisö mailavuoro (3)        
16.00-17.00 Omatalo Oy (1)     16.15-17.15 IITA (5) 15.00-16.30 Yleisö mailavuoro (3)
17.15-18.15 KallSi Leijonat -08 (2) 17.00-18.00 KallSi D2 (2) 17.30-18.30 Ylä-Savo F- tytöt- 17.00-18.15 KallSi D2 (5)
18.30-19.45 KallSi Team (6) 18.15-19.30 Vankila (1,2)   KallSi F-08 18.30-19.45 KallSi Naiset (6)
20.00-21.15 TEHO (2) 19.45-21.00 KallSi Naiset (6) 18.45-19.45 Y-S E-tytöt-KallSi E2 20.00-21.00 KallSi Team (1)
        20.15-21.15 KallSi Hurut (2)    
14.45-20.30 ulkojää säävaraus (3) 15.00-20.30 ulkojää säävaraus (3) 16.15-20.30 ulkojää säävaraus (3) 15.00-20.30 ulkojää säävaraus (3)

 

KLO PERJANTAI 3.3 KLO LAUANTAI 4.3 KLO SUNNUNTAI 5.3
           
           
    11.30-13.30 IITA (2)    
      Längistä Läpi liigaa 11.15-12.15 IITA aikuiset (5)
    14.00-15.00 TeNu - Team SISU 12.15-13.15 Yleisö mailaton (3)
      5,6    
14.45-16.00 Yleisö mailaton (3)     16.15-17.15 Yleisö mailavuoro (3)
16.15-17.30 IITA (1)        
17.30-18.15 HIPPO luistelukoulu     18.00-19.15 KallSi Hurut (6)
18.30-19.30 KallSi E2 (6)        
19.45-20.45 KallSi ÄHL (5)        
15.00-20.00 ulkojää säävaraus (3) 12.00-18.00 ulkojää säävaraus (3) 12.00-19.30 ulkojää säävaraus (3)