• På svenska
  • In English
  • Auf Deutsch

Jaa sivu

EtusivuSuomeksiPalvelutLiikunta ja vapaa-aikaJäähalliViikkovuorolista
Jäähallin vuorolistat
13
KLO MAANANTAI 27.3 KLO TIISTAI 28.3 KLO KESKIVIIKKO 29.3 KLO TORSTAI 30.3
        9.15-10.15 Eskarit (1) 9.00-10.00 1 lk. (1)
               
               
               
13.00-15.00 6 lk. pojat (2) 13.15-14.45 5 lk. tytöt (1) Maalit 13.00-14.45 3 B (1) 13.15-14.45 4 lk. pojat (1)
14.45-15.45 Yleisö mailaton (3) 14.45-16.00 Yleisö mailavuoro (3)        
16.00-17.00 Omatalo Oy (1)     16.15-17.15 IITA (5) 15.00-16.30 Yleisö mailavuoro (3)
17.15-18.15 KallSi Leijonat -08 (2) 17.00-18.00 KallSi E2 (5) 17.30-18.30 Leijonat-08 (6) 17.00-18.45 KallSi D2 (5)
18.30-19.45 KallSi Team (6) 18.15-19.30 KallSi D2 (2) 18.45-20.00 Vankila (1,2) 19.00-19.45 KallSi Naiset (6)
20.00-21.15 TEHO (2) 19.45-21.00 KallSi Naiset (6) 20.15-21.15 KallSi Hurut (5) 20.00-21.00 KallSi Team (1)

 

KLO PERJANTAI 31.3 KLO LAUANTAI 1.4 KLO SUNNUNTAI 2.4
10.00-11.00 1 lk. (1) SISU - turnaus
10.00-11.00 Rutakon Rusinat-KallSi 11.30-13.30 IITA (6)
11.15-12.15 Team SISU-VPH 13.45-14.45 IITA aikuiset (1)
12.30-13.30 KallSi-Team SISU 14.45-15.45 Yleisö mailaton (3)
13.45-14.45 Rutakon Rusinat-VPH 15.45-16.45 Yleisö mailavuoro (3)
14.45-16.00 Yleisö mailaton (3) 15.00-16.00 VPH-KallSi
16.15-17.30 IITA (1) 16.15-17.15 Team SISU-Rut. Rusinat
17.30-18.15 HIPPO luistelukoulu 1,2,5,6
18.30-19.30 KallSi E2 (6) tuomarit 4 18.00-19.15 KallSi Hurut (6)
19.45-20.45 KallSi ÄHL (5) 18.00-19.00 Aro Jääskeläinen (2)
14
KLO MAANANTAI 3.4 KLO TIISTAI 4.4 KLO KESKIVIIKKO 5.4 KLO TORSTAI 6.4
               
               
               
               
        13.00-14.45 3 A (1)    
14.45-15.45 Yleisö mailaton (3) 14.45-16.00 Yleisö mailavuoro (3)        
16.00-17.00 Omatalo Oy (1)     16.15-17.15 IITA (5) 15.00-16.30 Yleisö mailavuoro (3)
17.15-18.15 KallSi Leijonat -08 (2) 17.00-18.00 KallSi E2 (5) 17.30-18.30 Leijonat-08 (6) 17.00-18.45 KallSi D2 (5)
18.30-19.45 KallSi Team (6) 18.15-19.30 KallSi D2 (2) 18.45-20.00 Vankila (1,2) 19.00-19.45 KallSi Naiset (6)
20.00-21.15 TEHO (2) 19.45-21.00 KallSi Naiset (6) 20.15-21.15 KallSi Hurut (5) 20.00-21.00 KallSi Team (1)

 

KLO PERJANTAI 7.4 KLO LAUANTAI 8.4 KLO SUNNUNTAI 9.4
           
           
    11.45-12.45 Jani Hartikainen (6) 11.15-12.15 IITA aikuiset (6)
    13.00-14.30 Yleisö mailaton (3) 12.15-13.30 Yleisö mailaton (3)
           
    14.30-16.00 Yleisö mailavuoro (3) 14.00-15.30 Yleisö mailavuoro (3)
14.45-16.00 Yleisö mailaton (3) 16.30-17.30 Aro Jääskeläinen (2) 15.45-16.45 Jani Hartikainen (6)
16.15-17.30 IITA (1)        
17.30-18.15 HIPPO luistelukoulu        
18.30-19.30 KallSi E2 (6)     18.30-19.45 KallSi Hurut (6)
19.45-20.45 KallSi ÄHL (5)