• På svenska
  • In English
  • Auf Deutsch

Jaa sivu

EtusivuSuomeksiPalvelutLiikunta ja vapaa-aikaJäähalliViikkovuorolista
Jäähallin vuorolistat
6
KLO MAANANTAI 4.2 KLO TIISTAI 5.2 KLO KESKIVIIKKO 6.2 KLO TORSTAI 7.2
9.00-11.00 2 lk. (6)
11.15-13.00 4 AB tytöt (5)
13.15-14.45 6 lk. tytöt (6) 13.15-14.45 5 lk. tytöt (6)
13.15-14.45 3 lk. (6)
15.00-15.30 Yleisö/mailaton (2)
16.00-17.00 Omatalo (1) 15.30-16.30 Yleisö/mailavuoro (2) 16.00-17.30 IITA (5,2)
17.15-18.15 Leijonat F2 (6) 17.00-18.15 IPK (6,1) 17.30-18.15 HIPPO luistelukoulu
18.30-19.45 Vankila (5,1) 18.30-19.45 IPK (5,2) 18.30-19.30 Easy Hockey (6) 16.45-18.00 Yleisö/mailavuoro (2)
20.00-21.15 Team SISU (6) 19.45-21.15 Hurut (5,1) 18.15-19.30 Team SISU (6)
19.45-21.15 PONSSE (5)
16.00-20.30 luonnonjää (3) 15.00-20.30 luonnonjää (3) 16.00-20.30 luonnonjää (3) 16.00-20.30 luonnonjää (3)
KLO PERJANTAI 8.2 KLO LAUANTAI 9.2 KLO SUNNUNTAI 10.2
9.00-11.00 2 lk. (6)
11.00-12.30 Perheluistelut(2) Pro Shop AAA
Huom! Ei mailoja 12.00-13.00 Team Sisu - KuKi
1,5,6
13.00-14.30 Yleisö/mailavuoro (2)
15.00-16.00 Yleisö/mailaton (2) 15.00-16.00 Aro Jääskeläinen (5) 16.30-19.00 LL-89 - Sepot
16.00-17.15 Yleisö/mailavuoro (2) 16.15-17.15 Hittaat & kankeet (6) D1-juniorit
1,5,6
18.00-19.15 Leijonat F2 (6)
19.30-20.45 ÄHL (5) 18.45-20.15 Hurut (6,5)
15.00-20.00 luonnonjää (3) 11.00-17.00 luonnonjää (3) 14.00-19.30 luonnonjää (3)

 


7
KLO MAANANTAI 11.2 KLO TIISTAI 12.2 KLO KESKIVIIKKO 13.2 KLO TORSTAI 14.2
            9.00-11.00 2 lk. (6)
               
        11.15-13.00 4 AB pojat (5)    
13.00-15.00 6 lk. pojat (1) 13.15-14.45 5. lk. pojat (2)        
        13.15-14.45 3 lk. (6)    
    15.00-15.30 Yleisö/mailaton (2)        
16.00-17.00 Omatalo (1) 15.30-16.30 Yleisö/mailavuoro (2) 16.00-17.30 IITA (5,2)    
17.15-18.15 Leijonat F2 (6) 17.00-18.15 IPK (6,1) 17.30-18.15 HIPPO luistelukoulu    
18.30-19.45 Vankila (5,1) 18.30-19.45 IPK (5,2) 18.30-19.30 Easy Hockey (6) 16.45-18.00 Yleisö/mailavuoro (2)
    20.00-21.15 Team SISU (6) 19.45-21.15 Hurut (5,1) 18.15-19.30 Team SISU (6)
            19.45-21.15 PONSSE (5)
16.00-20.30 luonnonjää (3) 15.00-20.30 luonnonjää (3) 16.00-20.30 luonnonjää (3) 16.00-20.30 luonnonjää (3)
KLO PERJANTAI 15.2 KLO LAUANTAI 16.2 KLO SUNNUNTAI 17.2
9.00-11.00 2 lk. (6)
11.00-12.30 Perheluistelut(2)
Huom! Ei mailoja
13.00-14.30 Yleisö/mailavuoro (2)
15.00-16.00 Yleisö/mailaton (2) 15.00-16.00 Aro Jääskeläinen (5) 14.00-15.15 Yleisö/mailavuoro (2)
16.00-17.15 Yleisö/mailavuoro (2) 16.15-17.15 Hittaat & kankeet (6) 15.30-16.30 Yleisö/mailaton (2)
18.00-19.15 Leijonat F2 (6) 17.00-18.00 Easy Hockey (5)
19.30-21.15 ÄHL - Hittaat 18.15-19.45 Hurut (6,5)
5,6
15.00-20.00 luonnonjää (3) 11.00-17.00 luonnonjää (3) 14.00-19.30 luonnonjää (3)